Naše služby
Komplexní lekarenské služby a poradenství
Lékové poradenství

Přijďte se k nám zcela zdarma poradit ohledně případných rizik, které mohou vznikat z nevhodné kombinace vámi užívaných léků. Zároveň vám může náš kvalifikovaný personál doporučit jiné varinaty lečívých připravku, tak aby jejich užívání pro Vás bylo co nejpřívětivější.

 

Zdravotní středisko

Snažíme se co nejvíce ulehčit péči o vaše zdraví a proto jsme znovu otevřeli zdravotní středisko v 1. patře budovy lékarny (pozor vstup je z druhé strany, než jste byli zvyklý). Naleznete zde Fyzioterapii, Neurologii, Psychiatrii a Ortopedii. Připravujeme pro vás web, kde se již brzy budete moci dozvědět více.

 

Měření krevního tlaku

Výše krevního tlaku není nic, co bychom měli podceňovat a proto Vám zcela zdarma nabízíme možnost měření krevního tlaku. Nechte se preventivně změřit a svůj stav můžete případně zkonzultovat s naší magistrou.

 

Široký výběr kosmetiky, zubní hygieny a brýlí

Nabízíme rozmanitý výběr značkové kosmetiky, opalovacích krémů, ale také vše potřebné pro váš úsměv. Ztratili jste své brýle nebo potřebujete ochranu na své oči proti slunci? Nemusíte chodit nikam daleko, zastavte se u nás, máme pro vás několik druhů slunečních a dioptrických brýlí z kterých si určitě vyberete